Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 275/30 R21 98Y

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+275/30 R21 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460903710
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот