Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 265/35 R22 102Y

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+265/35 R22 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460903628
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  199,3 €

Цена по парче

199,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот