Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 195/65 R15 91H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908753
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  58,3 €

Цена по парче

58,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот