Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 195/60 R14 86H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02195/60 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460909439
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  51,6 €

Цена по парче

51,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот