Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 185/70 R14 88T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460909422
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  52 €

Цена по парче

52 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот