Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 185/65 R15 88T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460908739
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  54,5 €

Цена по парче

54,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот