Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 185/65 R14 86H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460909262
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  49,8 €

Цена по парче

49,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот