Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 185/55 R16 87V

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02185/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460924067
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  48,4 €

Цена по парче

48,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот