Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 185/55 R16 83H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02185/55 R16 83H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460909545
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  64,7 €

Цена по парче

64,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,18 €

Назад кон врвот