Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 185/50 R14 77V

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02185/50 R14 77V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460910138
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  47,6 €

Цена по парче

47,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот