Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 175/70 R13 82T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460908685
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  44,5 €

Цена по парче

44,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот