Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 175/65 R13 80T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02175/65 R13 80T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460908630
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот