Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 175/60 R13 77H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02175/60 R13 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460909378
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  113,6 €

Цена по парче

113,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,04 €

Назад кон врвот