Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 165/70 R13 79T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460909163
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  43,4 €

Цена по парче

43,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот