Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 165/65 R13 77T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02165/65 R13 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460909361
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  39,3 €

Цена по парче

39,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот