Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 165/55 R13 70H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02165/55 R13 70H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
165
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460909354
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  40 €

Цена по парче

40 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот