Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 155/65 R14 75T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460909132
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  41,2 €

Цена по парче

41,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот