Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 145/70 R13 71T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460909125
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  38,5 €

Цена по парче

38,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот