Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 135/70 R15 70T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02135/70 R15 70T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
135
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460910145
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот