Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 215/55 R16 93V

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01215/55 R16 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  68,9 €

Цена по парче

68,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот