Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 205/75 R15 97T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01205/75 R15 97T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460910176
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  166,9 €

Цена по парче

166,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,04 €

Назад кон врвот