Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 195/55 R15 85H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908593
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  100,5 €

Цена по парче

100,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,14 €

Назад кон врвот