Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 195/50 R16 84H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01195/50 R16 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908999
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  111,2 €

Цена по парче

111,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,14 €

Назад кон врвот