Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT08 265/70 R17 115T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT08265/70 R17 115T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460914013
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот