Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT08 265/65 R17 112T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT08265/65 R17 112T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460914006
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  154,8 €

Цена по парче

154,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,41 €

Назад кон врвот