Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT08 265/60 R18 114T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT08265/60 R18 114T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460923275
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  135,5 €

Цена по парче

135,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,01 €

Назад кон врвот