Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT08 255/65 R17 110T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT08255/65 R17 110T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460903574
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  197,3 €

Цена по парче

197,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4 €

Назад кон врвот