Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT08 245/70 R16 111T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT08245/70 R16 111T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460903604
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот