Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT08 245/65 R17 111T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT08245/65 R17 111T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460906117
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  197 €

Цена по парче

197 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот