Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT08 225/70 R16 103T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT08225/70 R16 103T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460914211
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  155,1 €

Цена по парче

155,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот