Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT01 235/75 R15 109T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT01235/75 R15 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460905080
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  74,1 €

Цена по парче

74,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот