Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT01 195/80 R15 100T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT01195/80 R15 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460903567
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  85,4 €

Цена по парче

85,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот