Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 255/40 R19 100Y

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03255/40 R19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460904496
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  93,6 €

Цена по парче

93,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот