Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 255/35 R19 96Y

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03255/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460923183
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  81,3 €

Цена по парче

81,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот