Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 245/40 R18 97Y

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460915997
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  84,2 €

Цена по парче

84,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот