Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 225/55 R16 99V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03225/55 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  77,9 €

Цена по парче

77,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот