Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 225/45 R17 94Y

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03225/45 R17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460915751
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  111 €

Цена по парче

111 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот