Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 225/40 R18 92W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03225/40 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915713
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  195,7 €

Цена по парче

195,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,04 €

Назад кон врвот