Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 225/35 R19 88W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03225/35 R19 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915690
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  244,8 €

Цена по парче

244,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот