Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 215/65 R17 99V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03215/65 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460915676
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  91,7 €

Цена по парче

91,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,82 €

Назад кон врвот