Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 215/45 R16 90V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460915584
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  66,7 €

Цена по парче

66,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот