Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 205/60 R16 92H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460915546
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  65,2 €

Цена по парче

65,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот