Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 205/45 R16 87W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03205/45 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915492
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  66,3 €

Цена по парче

66,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот