Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 195/55 R20 95H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03195/55 R20 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460918134
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  95,5 €

Цена по парче

95,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,82 €

Назад кон врвот