Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 195/50 R15 82V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460913924
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  56,4 €

Цена по парче

56,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот