Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 195/45 R16 84V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460915430
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  60,3 €

Цена по парче

60,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот