Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 165/70 R14 81T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460913542
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  42,6 €

Цена по парче

42,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот