Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 165/70 R13 79T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  41,2 €

Цена по парче

41,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот