Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 165/65 R15 81H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03165/65 R15 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460915317
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  82,8 €

Цена по парче

82,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2 €

Назад кон врвот