Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 155/65 R14 75T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460913511
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  57,2 €

Цена по парче

57,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот